Google G Logo

4.7

op basis van

40 reviews

bekijk hier
Menu
Alle categorieën

Waar ben je naar op zoek?

Winkelwagen

Totaal 0 producten

Subtotaal:

€ 0,00

Nieuws Online schutting configurator of tuinhout online bestellen

Je gaat aan de slag in de tuin en je hebt tuinhout nodig, ga dan eens online zoeken ipv naar de bouwmarkt. Er zijn veel bedrijven die online tuinhout aanbieden voor betere prijzen en ze bezorgen het ook nog bij je thuis.

 

Waarom zou je tuinhout online kopen?

 

Veel mensen moeten er nog aan wennen... hout online kopen, maar het heeft best wel een aantal voordelen. Je kan sneller vinden wat je zoekt, de prijzen zijn voordeliger en het wordt thuisbezorgd op een moment dat het jou uitkomt.

 

Snelle levering: Bestellingen worden snel en netjes bij je thuis afgeleverd, zodat je direct aan de slag kunt.

 

Waarom kiezen voor online tuinhout kopen bij bijvoorbeeld RB Tuinhout?

 

RB Tuinhout heeft een groot assortiment: We bieden een breed scala aan tuinhout in diverse kleuren, houtsoorten en afmetingen, zodat u altijd de perfecte schutting vindt die past bij uw tuin en wensen.

 

Topkwaliteit: Al ons tuinhout is afkomstig van gerenommeerde leveranciers en voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen. Zo bent u verzekerd van een duurzame schutting die jarenlang meegaat.

 

Scherpe prijzen: Door onze efficiënte online werkwijze en gunstige inkoopcondities kunnen we u scherpe prijzen aanbieden.

 

Snelle Levering: We streven ernaar om uw bestelling binnen 48 uur te leveren.

 

Ga je voor een overkapping of schutting dan hebben we vakkundig personeel: Ons team van ervaren vakmannen plaatst uw schutting snel, vakkundig en tegen een scherp tarief.

 

Service: Vaak als je online iets koopt dan is het afwachten hoe het gesteld is met de service, bij RB Tuinhout vinden we service heel erg belangrijk, daarom staan we direct voor je klaar als er iets mis is met je bestelling of met de geplaatste schutting.

 

Hout Beton Schuttingen: de Perfecte Keuze!

 

Waarom er veel gekozen wordt voor een hout/ beton combinatie bij het plaatsen van schuttingen. Het antwoord is eenvoudig. De betonplaat onder het schuttingspaneel zorgt ervoor dat je geen rot krijgt en het water en zand kan opspatten tegen onderhoudsvriendelijk beton. Daarnaast zorgen de betonnen palen ook voor een veel langere levensduur en meer stabiliteit bij hoge windsnelheden.

 

RB Tuinhout plaatst de door u samengestelde schutting op de gewenste plek.

Wij komen in veel gevallen eerst bij u op locatie om te kijken hoe de schutting moet worden geplaatst. Dit is een groot verschil met de concurrentie. Op die manier kunnen we de situatie bekijken en samen met u bepalen wat de juiste schutting moet worden. Zo kunt u gemakkelijk online een prijsindicatie opvragen via onze configurator, maar hoeft u zich niet druk te maken of u wel de juiste materialen besteld of de juiste hoeveelheid. Onze configurator is zo opgebouwd dat mits de juiste afmetingen worden ingevoerd in 9 van de 10 gevallen de prijs klopt met de prijs die u uiteindelijk betaalt.

 

Houtsoorten: Kies de juiste houtsoort die past bij jouw wensen en de stijl van je tuin. Veel gebruikte soorten zijn douglas, vurenhout, hardhout en geïmpregneerd hout.

 

Palen en planken: Zorg voor stevige palen en planken van hoge kwaliteit voor een duurzame en stabiele schutting.

 

Installatie van de perfecte schutting:

 

Palen Plaatsen: Graaf gaten voor de palen, zorg dat ze recht en stevig staan. Gebruik snelcement voor extra stabiliteit.

 

Schuttingdelen Bevestigen: Bevestig de schuttingdelen aan de palen. Zorg voor een gelijkmatige afstand tussen de planken voor een mooi eindresultaat.

 

Ontwerp Jouw Eigen Schutting met Onze Online Configurator

 

Om het proces nog gemakkelijker te maken, bieden wij een handige online schutting configurator aan. Met deze tool kun je jouw schutting volledig naar wens ontwerpen. Kies uit verschillende houtsoorten, afmetingen en stijlen, en zie direct hoe jouw schutting eruit zal zien. Dit maakt het niet alleen eenvoudiger om de juiste materialen te bestellen, maar je krijgt ook een duidelijk beeld van het eindresultaat.

 

Meer weten over schuttingen plaatsen of online tuinhout kopen?

 

Op onze website www.rbtuinhout.nl vindt je meer informatie over ons assortiment tuinhout, onze diensten en kunt u eenvoudig een offerte aanvragen voor zowel de levering als plaatsing van uw schutting. U kunt ons ook telefonisch of per e-mail bereiken voor al uw vragen.

 

Waarom kiezen voor RB Tuinhout en onze service?

 

Bij ons staat kwaliteit en klanttevredenheid voorop. Onze voordelen op een rijtje:

 

Kwalitatief Hout: We bieden alleen hout van de beste kwaliteit, zodat je lang kunt genieten van je schutting.

 

Deskundig advies: Ons team staat klaar om je te adviseren bij de keuze van materialen en het plaatsen van de schutting.

 

Online Gemak: Bestel eenvoudig en snel via onze gebruiksvriendelijke website.

 

Configurator Tool: Ontwerp je eigen schutting precies zoals jij het wilt, en bestel direct de benodigde materialen.

 

Wacht niet langer en begin vandaag nog met het realiseren van jouw droomtuin. Bezoek onze website, ontdek ons uitgebreide assortiment tuinhout en maak gebruik van onze handige online schutting configurator. Jouw perfecte schutting is slechts een paar klikken verwijderd!© 2024 RB Tuinhout - Alle rechten voorbehouden

payment method